Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Lipce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Lipce

Lipce,dolnośląskie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Lipce k. Legnicy. Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

399 000 zł56,30 m² 7 087,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego znajdującego się blisko Centrum. Lokal o powierzchni 56,3m2 plus piwnica 11,3 m2 znajduje się na parterze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł72,56 m² 5 333,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie, 3 pokoje, osobna kuchnia, piwnica, komórka, strych, częściowo umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż duże i w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł88,95 m² 8 757,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta wstrzymana. Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 4 pokoje, sprzedaż. Apartament - mieszkanie wykończone pod klucz Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin(Lipce + 22 km)

585 000 zł50,85 m² 11 504,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 3 pokojowe, o powierzchni 50,54 m2+ loggia (pow.7,16 m2), położone w Lubinie przy ulicy Jana Pawła II, znajduje się na niskim 1 piętrze w nowym 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,80 m² 6 100,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży przestronne, dwustronne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Główne atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł100 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 100 m w świetnej lokalizacji! Marzysz o dużym, jasnym mieszkaniu, które da Twojej rodzinie komfort, swobodę i poczucie prawdziwego domu? A może szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wójta Henryka

Lubin(Lipce + 22 km)

145 000 zł35,43 m² 4 092,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Lubina gdzie nie ma problemu z miejscem parkingowym. Ulica Wójta Henryka W skład mieszkania wchodzi: - pokój , duży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica(Lipce + 4 km)

600 000 zł117,70 m² 5 097,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9215 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe mieszkanie w centrum Legnicy ul. Piastowska Oferuję na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Lubin

Zwycięstwa,Lubin(Lipce + 22 km)

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu wyposażonym w windę, w centrum miasta. Lokal składa się z czterech w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 072 zł75,66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lipce

Lipce,dolnośląskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na II piętrze w III piętrowej kamienicy w Lipcach. Istnieje możliwość podzielenia nieruchomości na dwa odrębne lokale. Ogrzewanie centralne, okna pcv.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij