Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Lipce - Oferty wynajmu mieszkań

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Kawalerka umeblowana Lubin

Centrum,Lubin(Lipce + 22 km)

1 300 zł27,77 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka. Lokalizacja : Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m 2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Legnica(Lipce + 4 km)

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz przedpokojem o łącznej powierzchni 41 nie. Lokal częściowo umeblowany, w kuchni meble kuchenne w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie z dużym tarasem! Oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 42.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,30 m² 42,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze w bloku przy ul. Rzeczypospolitej w Legnicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 37,30.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Chojnów

Chojnów(Lipce + 14 km)

1 550 zł47,90 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,9 m 2 , usytuowane na IV- piętrze w bloku - chojnów Główne atuty nieruchomości: - mieszkanie umeblowane - w salonie: narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Przylesie,Lubin(Lipce + 22 km)

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Do wyjęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem , położone na 2 piętrze w IV piętrowym bloku bez windy na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Tarninów,Legnica(Lipce + 4 km)

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia położonego w parku rezydencji. Omawiane mieszkanie znajduje się w lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł77,88 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament położony przy ulicy Wiązowej. Zapraszam na pierwszy dzień pokazowy. Apartament położony jest na 2 piętrze nowego budynku oddanego do użytku w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Kwadrat,Legnica(Lipce + 4 km)

1 650 zł63 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 63 m2, składające się z 3 pokoi, dużej kuchni z jadalnią, dwóch balkonów, przedpokoju oraz dużej łazienki. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowika

Lipce,dolnośląskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie z ogrodem | Osiedle Bażantowe, lipce (przy granicy Legnicy) Do wynajęcia nowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o wysokim standardzie,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij